ניסור בטון במחיר משתלם

עם חברת חן ניסור וקידוח תזכו למענה שלם ואיכותי עבור עבודות ניסור בטון במחיר משתלם ביותר, שנקבע בהתאם לסוג ואופי העבודה. שירותים מקצועיים אלו מסופקים עבור מגוון סוגי עבודות ניסור בטון ביהלום ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים.

הצורך בעבודות ניסור בטון

עבודות ניסור בטון שמסופקות על ידי חברתנו, נדרשות בפרויקטים רבים ושונים של בניה, הרחבה ושיפוץ, בין אם עבור הסרת מכשולים, פירוק חלקים במבנה, ניסור סלעים, ניסור קירות, ניסור תקרות ויצירת מפתחים, וכן עבור ניסור חומות, ניסור רצפות ועוד. בכל מקרה ניסור בבטון הינה עבודה מקצועית ופיזית, הנדרשת בציוד מתקדם, חזק ועמיד, שיכול להתמודד עם המסה והקשיחות של הבטון ולנסרו באפן מדויק ובטוח. מידת מורכבות עבודות בטון אינה אחידה והיא משתנה בין כל פרויקט ופרויקט. שוני זה גם ניכר במחיר המבוקש עבור עבודות אלו.

עלות ניסור בבטון

יש לדעת כי מחיר ניסור בטון נקבע לפי מטר רץ והוא מתחיל במאות שקלים ועולה לאלפי שקלים ויותר. הוא נקבע בהתאם למספר פרמטרים שמשפיעים על מורכבות וזמן עבודה, הכוללים בין היתר:

זמן ומורכבות – ככול שעבודות ניסור בטון יותר ממושכות ויותר מורכבות כך גם מחירן עולה בהתאם.
עובי ואורך- ככול שקיר הבטון יותר עבה ויותר ארוך כך המחיר עבור עבודות הניסור עולה בהתאם. לכן עבודות ניסור בבטון שעוביו עד עשרים ס"מ תהינה הרבה יותר זולות מעבודות ניסור של בטון בעובי של שלושים וחמישה ס"מ.
יצירת מפתחים – ניסור בטון לדלת או חלון נדרש ברמה גבוהה של דיוק וכרוך בעבודה מורכבת. בהתאם לכך גם יקבע המחיר המבוקש עבור סוג זה של עבודות.
פסולת- ככול שעבודות הניסור כרוכות ביותר פסולת שיש לפנות כך משך ביצוע ומידת הקושי שלהן והאמצעים הנחוצים עבורן עולה, וכך גם מחירן.
סוג ציוד – גם סוג הציוד המשמש לעבודות ניסור בטון משפיע על מחירן. כך למשל, ניסור ביהלום נדרש בציוד מאוד יקר שיש לתחזק לצד רמה גבוהה של מיומנות הצוות ויכולתו לדייק בעבודות.
תנאי שטח – גם תנאי שטח העבודה משפיעים על עלותן של עבודות ניסור וככול שמדובר בפרויקט פחות נגיש, מסוכן ומורכב, כך עולה בהתאם המחיר.

הצעת מחיר לעבודות ניסור

לקבלת הצעת מחיר לניסור בטון משתלמת, לעוד פרטים ומידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת חן ניסור וקידוח בטלפונים 054-6708455 ו- 054-5677173 ואו במייל adihen2@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *